Het Industrieterrein van het Tantouwesten, Songgang-Stad, Bao'an-District, Shenzhen, 518105 P.R.CHINA
Thuis Producten

48V gelijkstroom-Voeding

Certificaat
Van goede kwaliteit het rek zet online UPS op voor verkoop
Van goede kwaliteit het rek zet online UPS op voor verkoop
Klantenoverzichten
De dienst van bedrijf attente naverkoop, en probeert hun beste om aan de behoefte van klanten te voldoen. Wij zullen een samenwerking op lange termijn zijn.

—— Albert

Dit is een fantastisch sourcing platform, de attente dienst en een goede kwaliteitsproduct.

—— Philip

U kunt altijd me het beste plan geven, en het laat groot mijn klant voelen, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.

—— Tim

Ik ben online Chatten Nu

48V gelijkstroom-Voeding

(68)
China 47 - 63HZ Meanwell-Constante Voltage van de HOOFDbestuurders320w 48V het Enige Output fabriek

47 - 63HZ Meanwell-Constante Voltage van de HOOFDbestuurders320w 48V het Enige Output

LEIDENE van MEANWELL 240W 54V Voeding UL/cUL PFC IP65 hlg-240 Specificatie: MODEL Hlg-320h-48 OUTPUT GELIJKSTROOM-VOLTAGE 48V CONSTANT HUIDIG GEBIED Note.4 24 ~ 48V GESCHATTE STROOM 6.7A GESCHATTE MACHT 321.6W ... Read More
2015-10-21 20:20:12
China 10/100/1000M kiezen PoE Machtsinjecteur 802.3at met 48v gelijkstroom-Macht uit fabriek

10/100/1000M kiezen PoE Machtsinjecteur 802.3at met 48v gelijkstroom-Macht uit

10/100/1000M kiezen PoE Machtsinjecteur 802.3at met 48v gelijkstroom-Macht uit ProducteigenschappenLeeft IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, de normen van IEEE 802.3at naCompatibel systeem met PoE volgzame ... Read More
2015-10-21 11:08:46
China Taxi de gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding van de Reclameraad 126W met shell van het Aluminiummetaal fabriek

Taxi de gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding van de Reclameraad 126W met shell van het Aluminiummetaal

Taxi de gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding van de Reclameraad 126W met shell van het Aluminiummetaal Toepassingen: Deze voeding geschikt voor auto, schip, elektrische auto's, nieuwe energieproducten, ... Read More
2015-10-21 10:19:05
China OEM & ODM gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding 84W met Grootte 120 x 80 x 18mm fabriek

OEM & ODM gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding 84W met Grootte 120 x 80 x 18mm

OEM & ODM gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding 84W met Grootte 120 x 80 x 18mm Bedrijfvoordeel: 1. Uw onderzoek met betrekking tot onze producten of prijs zal in 24hrs worden geantwoord 2. OEM&ODM, om het ... Read More
2015-10-21 05:45:55
China 1310nm Multimode de Media van de Machts Optische Vezel Convertor voor Optisch Netwerk fabriek

1310nm Multimode de Media van de Machts Optische Vezel Convertor voor Optisch Netwerk

1310nm Multimode de Media van de Machts Optische Vezel Convertor voor Optisch Netwerk Snelle Details: Merknaam: DYS Modelaantal: Vezelconvertor bandbreedte: Multimode 1310nm Vochtigheid: 5%-95% Machtsverlies: ... Read More
2015-10-21 04:30:19
China 5V 40A 200W gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding voor het Scherm/Auto LEIDENE Vertoning Aan boord fabriek

5V 40A 200W gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding voor het Scherm/Auto LEIDENE Vertoning Aan boord

5V 40A 200W gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding voor het Scherm/Auto LEIDENE Vertoning Aan boord Bedrijfvoordeel: * Professioneel R&D-team * Hoog - kwaliteitsproducten * Korte productietijd * Gestandaardisee... Read More
2015-10-21 03:02:16
China Uiterst dunne 18mm gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding 90W 4.5V 20A voor Taxi/Bus LEIDENE Tekens fabriek

Uiterst dunne 18mm gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding 90W 4.5V 20A voor Taxi/Bus LEIDENE Tekens

Uiterst dunne 18mm gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding 90W 4.5V 20A voor Taxi/Bus LEIDENE Tekens Concurrentievoordeel:* Uiterst dunne 18mm* Hoog rendement tot 94%* Lage outputrimpeling en lawaai* Outputte ... Read More
2015-10-21 01:00:43
China 5V 20A gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding voor Taxi LEIDEN teken 2 Jaar Garantie fabriek

5V 20A gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding voor Taxi LEIDEN teken 2 Jaar Garantie

5V 20A gelijkstroom aan gelijkstroom Voeding voor Taxi LEIDEN teken 2 Jaar Garantie Toepassingen: Deze voeding geschikt voor auto, schip, elektrische auto's, nieuwe energieproducten, LEIDENE elektronische ... Read More
2015-10-20 18:42:20
China 130w blauw - Aangedreven de Mixerversterker van de Tandmp3 Speler 48v Spoor voor het Onderwijs fabriek

130w blauw - Aangedreven de Mixerversterker van de Tandmp3 Speler 48v Spoor voor het Onderwijs

130w blauw - Aangedreven de Mixerversterker van de Tandmp3 Speler 48v Spoor voor het Onderwijs Snelle details: Merknaam: JMEI Modelaantal: Gla-9080 Radiator: Intelligente koelsysteemkring Leveringsmacht: 350W ... Read More
2015-10-20 18:29:13
China De Module van de bok gelijkstroom-gelijkstroom Voeding 4.2V 40A 168W voor het Scherm van de Busvertoning fabriek

De Module van de bok gelijkstroom-gelijkstroom Voeding 4.2V 40A 168W voor het Scherm van de Busvertoning

De Module van de bok gelijkstroom-gelijkstroom Voeding 4.2V 40A 168W voor Taxi/Bus het Vertoningsscherm Eigenschappen: * Om het de bloemscherm van het autoscherm, het plonsscherm en twee het horizontale ... Read More
2015-10-20 13:03:24
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|